Virtual World

Forum Serwera

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-01-13 13:52:50

Czekoladka
Administrator
Dołączył: 2016-12-23
Liczba postów: 4
WindowsChrome 55.0.2883.87

Wzór na Moderatora

Imię:
Twój serial:
Wiek:
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?
Opisz krótko siebie i swój charakter:
Od jak dawna grasz na Virtual World?
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):
Twoje ulubione eventy:
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy?
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami?
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:
Wyniki 15.01.2017

Offline

#2 2017-01-13 16:11:41

TheMasterMiszczu
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-13
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 50.0

Odp: Wzór na Moderatora

Imię: Paweł
Twój serial:  A58530D62F21EFB34A6822A1C54A3143
Wiek: 12
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie cierpię na dysekcję/dysgrafię.
Opisz krótko siebie i swój charakter: Mam na imię Paweł interesuje się grami komputerowymi. Moje hobby to piłka nożna. Jestem spokojny, oraz bardzo pomocny.
Od jak dawna grasz na YourWorldLife? dziś rozpocząłem swoją przygodę z tym serwerem.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Wiele razy otrzymywałem tą rangę. Dobrze się sprawowałem, lecz nie mam obecnie tej rangi, ponieważ ostatni serwer splajtował.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie, i nie zamierzam tego robić.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie zdarzyło mi się to.
Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Nie byłem karany.
Twoje ulubione eventy: derby,Animację,
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Nie mam obecnie żadnego pomysłu.
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Jestem w stanie poświęcić na grę około 10 godzin weekendy i święta ( we ferie więcej) a w czasie szkolnym 5 godzin.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Poświęcam około 1 godzinkę dziennie.
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? Używam oraz posiadam skype, TeamSpeak 3.
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich: Niestety, ale żadnych eventów jeszcze nie prowadziłem.
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie, wycena aut oraz co jest najbardziej opłacalne.Znam znakomicie zasady panujące na naszym serverze. Mam doświadczenie zdobyte na innych serverach na owym stanowisku. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy.

Ostatnio edytowany przez TheMasterMiszczu (2017-01-13 16:14:10)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sanstoriesfiero - legendy-miejskie - speedtheftauto - skic - fachowcycs